İNDİRİM ZAMANI !

16 Ocak 2016 Cumartesi

Pharmaton Hakkında Herşey

 Bu yazımızda sizlere ginseng g 115, 11 vitamin ve 7 mineral içeren pharmatondan bahsedeceğiz. Pharmaton kapsülleri aslında birer vitamin ilacıdır. Bitkisel içerikli olan pharmaton insanların vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir.


 Günümüz koşullarında  hepimiz artık soluk almadan çalışıyoruz ve kendimize gereken önemi vermediğimiz aşikar. Yorgun argın işimize gidiyor ve mutsuz bir şekilde geri dönüyoruz. Yani hayattan zevk alamıyoruz. Dengesiz beslendiğimiz için vitamin eksikliğimiz oluyor ve vücudumuzun son durumu böyle oluyor.

 Duymuşsanız eğer bazı insanlardan hep şöyle derler'' Ben vitamin ilacı kullanıyorum.'' Hep aklınıza gelir acaba ''bende mi kullansam? Bana yararı olur mu?'' gibi sorularla kafamız bulanır. İşte bu yazımızda size en uygun olan vitamin ilacı pharmatonun faydalarından bahsedeceğiz.Pharmaton bir bitkisel vitamin olduğu için aslında vücudumuza çok fazla bir zararı yoktur. Ender de olsa baş ağrısı ve baş dönmesi olabilmektedir. Başka bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Pharmaton Faydaları


Pharmaton çok faydalı bir vitamin olmakla berbaer kendi alanında bir numaradır. Yapılan klinik çalışmalarda aşağıdaki bulgulara rastlanmıştır. Pharmatonun bilinmeyen  faydaları:
   
    Ginseng G115 ekstresi hücrelerin oksijen kullanım kapasitesini artırarak fiziksel aktivitede artış meydana getirir ve sizi zinde hissettiriyor.
    Egzersiz sırasında kaslarda oluşan laktik asit miktarını düşürerek, azalan laktik asit miktarı ile yorgunluğun kısa sürede geçmesini sağlayacaktır..
    Pharmaton , olimpiyat komitesinin listesinde yer alan herhangi bir doping maddesini içermediği için rahatlıkla kullanabilirsiniz
    Ginseng sporcular tarafından geçmişte olduğu gibi günümüzde de fiziksel performansı artırmak amacıyla sık sık kullanılan bir vitamin ilacıdır.

Bu yazımızın devamı hakkında ve daha fazla detay için kardeş sitemizde misafir olarak yazımızı yayınladım. Bu linke tıklayarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz. http://doktoremmi.com/pharmaton-nedir-faydalari-yan-etkileri/2907/
 

Yorum Gönderme