İNDİRİM ZAMANI !

9 Ocak 2016 Cumartesi

İnternetten Makale Yazarak Para Kazanmak

Günlük 100TL Kazanmaya Ne dersiniz ?


Herkese Merhabalar,


İnternetten makale yazarak para kazanma imkanı sunan sistemimiz aktif olmuştur.

Daha önceden tecrübesi olan veya internetten para kazanmak isteyen herkes sisteme katılabilir.İnternetten Makale Yazarak Para Kazanmak !!!

Günümüz teknolojisinin en önemli getirilerinden biri de internettir. Her gün muazzam bir bilgi yayın akışına sahip olmakla beraber görebildiğiniz ve gösterebildiğiniz sürece vaktinizi nakite çevirmenin mümkün olduğu bir elektronik iletişim ağıdır.
İnternette kaldığınız süre sınırlarını nakite çevirebilmenin çeşitli yolları bulunmaktadır. Örneğin; makale yazarak para kazanmak mümkündür.


Makale yazarak para kazanmak emek gerektiren bir iştir. Araştırmayı ve bilgi edinmeyi seviyorsanız eğer bu iş tam size göre. Para kazanmanın yanı sınıra bilgi birikiminizin artması da bu işi güzel kılan sebeplerden biridir. İlk yazdığınız makeleden çok yüksek meblağlar elde etmeyi beklemek ise hiçbir iş ve sektör için geçerli olmadığı gibi etik iş ve sektörler açısından da imkansızdır. Kalitesi giderek artan linear bir grafik oluşturacak şekilde makale yazmaya devam etmekle beraber emeğinizin karşılığını alacağınıza şüpheniz olmasın. Eğer işinizi doğru bir şekilde yaparsanız bir nebze de olsa internetteki bilgi kirlilğinin önüne geçmek için katkıda bulunmuş ve insanlığa doğruluğu araştırılmış bilgiler sunmuş olacaksınız.
İnternetin evlerimize, ofislerimize ve hatta ceplerimize kadar girdiği bu dönemlerde hayatımızı oldukça kolaylaştırdığı aşikâr. Her birimiz farklı amaçlarla parmaklarımızın ucundaki bu nimeti kullanmaktayız. Alışveriş yapıyor, gazete okuyor, iletişim kuruyor, paylaşımlar, indirmeler yapıyor ve sayamayacağımız birçok yolunu kullanıyoruz. İnternetin bizlere vermiş olduğu güzelliklerinden bir tanesi de internetten para kazanmak.
Bu yöntem oldukça sık kullanılan ve birçok kesimin başarabileceği bir kazanç yöntemidir. Makale yazarak para kazanmak yöntemi ile evinizden, ofisinizden, tabletinizden makale yazarak para kazanabilirsiniz. Genel kültürünüze, yazım kabiliyetinize, hayal gücünüze ve dil bilginize güveniyorsanız sizde bir makale yazarı olabilirsiniz.


Peki, Sistem Nasıl İşliyor?

Web sitesi sahipleri, ziyaretçilerine hizmet vermek adına sayfalarında çeşitli türden reklamlar, resimler ve makaleler paylaşırlar. Bu paylaşımlar sayfanın gezinirliliğini arttırır. Bu özelliklerin hepsinin tedariğini tek başlarına sağlayamayacakları için farklı ajans şirketlerine başvururlar. Bu firmalar kendi bünyelerindeki yazarlara ücreti karşılığında makale yazdırarak satışını web sayfasına yapmış olur. İnternette gezinin insanlar da her konuda yazılabilen bu makaleleri okuyarak bilgi sahibi olurlar.

Yazılan makaleler her konuyu kapsayabilir. Kimi zaman bir reklam formatında, kimi zaman tamamen bilgi verici ve kimi zaman ise bir ürünü tanıtan nitelikte makaleler yazılabilir. Yıllar geçtikçe yaygınlaşan makale yazarak para kazanma işi, öğrenciler, ev hanımları ve bilgisayar ortamında çalışan insanlar tarafından oldukça tercih ediliyor.

Bu işi yapmaya kararlı iseniz işverenler tarafından küçük bir sınava tabii tutuluyorsunuz. Başarılı bir sonuç elde ettiğinizde size verilen işleri kuralına göre uygulamanız gerekecektir. Makalelerde anahtar kelimeler olur. Bu kelimeleri istenilen sayıda, istenilen yerlerde ve istenilen formatta yazılmalıdır. Kuralları size işi veren firma koyar. İstenilen kriterlere uymayan makaleleriniz iptal edilecektir.

Para kazanmanın zor olduğu bu dönemlerde internetin bizlere sağlamış olduğu makale yazarak para kazanmak işini ek iş olarak kullanabilirsiniz. Belirli yetenekleriniz var ise sizde bilgi ve becerilerinizi paraya dönüştürebilirsiniz. En önemlisi ise bu yapacağınız işin zahmetsiz ve oturduğunuz yerden olmasıdır.
Not1: Kayıt olurken Herhangi bir konuda daha önce yazmış olduğunuz makaleyi bize iletmeniz gerekmektedir. Kontrollerin ardından üyeliğiniz aktif edilip size bilgi geçilecektir. ( bu işlem max. 24 saat sürer.)


Sitemizde 10'larca kategoride 100'lerce makale başlığı bulunmaktadır. Bu sayede ne kadar çok makale yazarsanız o kadar çok para kazanacaksınız. Makaleden Para Kazanmada Sınır Yokkk !

Kendinize uygun olanı seçip makale yazarlığına başlamaya ne dersiniz?

* Tek yapmanız gereken kayıt formunu doldurup örnek makalenizi göndermek !

*Ödemeler Pazartesi-Cuma günleri yapılmaktadır. Ödemeleri paypalınıza veya banka hesabınıza isteyebilirsiniz.

*Paypal Min. Ödeme: 5TL

*Banka Min. Havale/EFT: 35 TL dir.

Herhangi bir sorunda Mesajlarım bölümünden admin le iletişime geçiniz !

NOT2: Yazılan makaleler tamamen özgün olmak zorundadır ve tekliflerin açıklamalarını okuyarak tamamlayınız.

- Sitemizin İçeriğini Merak edener için ufak bir ekran Görüntüsü atıyorum.
SİTEMİZİN ÜYE ALIMLARI AÇIKTIR ÜYE OLMAK İÇİN :

TIKLAYINIZZZZZ......
Ziyaretçiler için: makaledenparakazan(nokta)com

Yorum Gönder