İNDİRİM ZAMANI !

21 Aralık 2015 Pazartesi

Zigavus Saç Bakım Ürünleri


Kusursuz bir görünümün en temel taşı şüphesiz saçlardır. Her insan saçlarının güzel ve sağlıklı görünmesini ister. Fakat bazı iyi bildiğiniz yöntemler saçınıza daha çok zarar verebilir, saçınızı yıparatabilir ve saçınızın dökülmesine neden olabilir. Özellikle bayanlar saçlarına sürekli olarak yüksek ısılı işlem uygulayarak saçın güçsüzleşmesine sebep olurlar. Saçlarımın bakımlı ve güzel görünmesi benim için önemli diyorsanız siz de Zigavus saç bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

Zigavus saç bakım ürünleri, saç için her probleminize çözüm olacak niteliktedir. Ürünler, dermatolojik testlerden geçmiştir ve tamamen bitkiseldir. Ürünlerin içerisinde boyar madde ve paraben bulunmamaktadır. Zigavus Extra Plus ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve pH değeri cilt için uygun seviyededir. Zigavus ürünlerinde saç için faydalı bitkiler kullanılmıştır ve bu bitkilerin bilimsel araştırmalar aracılığı ile faydaları kanıtlanmıştır. Bu sebeplerle Zigavus saç bakım ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilir ve saç problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Zigavus saç bakım ürünlerinin içerisinde; şampuanlar, bitki özlü saç kremleri, saç bakım maskeleri, şekillendirici saç jöleleri, saç bakım maskeleri, bebek şampuanları ve daha fazlası bulunmaktadır. Saç bakım ürünlerinin haricinde; yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı kremleri, anti selülit kremleri, dudak koruyucuları, deodarantları ve ayak kremlerini kategorimizde bulabilirsiniz. 

Zigavus Extra Plus ürünleri ile birlikte saçınız dış etkenlere karşı dayanıklı olur ve saçlarınızın çoğalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle sarımsak içerikli şampuanları kullanarak saç dökülmesine karşı koyabilir ve yeni, sağlıklı, güçlü saçlara kavuşabilirsiniz. Sarımsaklı şampuanlar kesinlikle kötü koku içermez. Bu yüzden bu şampuanları içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Zigavus Extra Plus ürünlerimizden olan 3’lü setlerimizin avantajlarından yararlanabilirsiniz. 3’lü setlerde 3 al 2 öde kampayası ile birlikte 3 adet şampuana çok uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Saçınızda dökülme problemleri varsa şampuanların yanı sıra saç serumlarını kullanabilirsiniz. Bu serumların 4’lü ve 10’lu seçenekleri bulunmaktadır. Ne kadar süre kullanacağınıza göre istediğiniz paketi seçebilirsiniz ve saç dökülmesi problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Zigavus saç bakım ürünlerinden olan şampuan çeşitleri içerdiği bitkiye göre ayrılmıştır. Bu şampuanlar ile birlikte saç problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Şampuanları 150 mililitre ve 450 mililitre olarak satın alabilirsiniz. Örneğin; Zigavus Jujube şampuanı ile birlikte yıpranmış ve zayıf düşmüş saçlarınızı canlandırabilirsiniz. Bir başka şampuan çeşisi olan Zigavus Narlı şampuan ile saç derinizi koruyabilir, saçlarınızın uzamasına yardımcı olabilirsiniz. Bu şampuanların daha fazlasını kategorimiz içinde bulabilir ve çok uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. 

Zigavus Extra Plus ürünlerine; %72’ye varan indirimler ile sahip olabilirsiniz. Piyasadaki birçok saç bakım markasından daha uygun fiyatta olan ve daha güvenilir bir şekilde üretilmiş olan ürünlerimizi satın almak için bizimle Whatsapp’dan iletişime geçebilir ya da sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Yorum Gönderme