İNDİRİM ZAMANI !

21 Aralık 2015 Pazartesi

İNTERNET SEKTÖRÜ HIZLA BÜYÜYOR.. PEKİ BİZ BUNUN İÇİN NELER YAPIYORUZ ?


1.YO
Öncelikle yazıma bu programı açıklamakla başlayacağım bu program tek kelime kullanarak mesajlaşmayı sağlayan whatsapp tarzı bir program ve şu an 50 bine yakın kullanıcısı var ve 4 milyon yo! atılmış. Böyle program mı olur diyebilirsiniz ama onunda güzel bir açıklaması var bu programa bir grup yatırımcı tarafından 1,2 milyon dolara yakın yatırım yapılmış demek ki böyle bir program olabiliyormuş ve böyle bir program üreticisini zengin edebiliyormuş. İnternetin artık çağımız da su,ekmek kadar gerekli olduğunu ve bize su ekmek almak için çok  paralar kazandıracağının en ilginç örneklerinden biride yo! olabilir.


2.RADİKAL
Radikal artık kağıt gazete çıkarmayacağını online gazeteye ağırlık vereceğini duyurdu bu ne anlama geliyor ? Artık her şey internet endeksli olmaya başlıyor gündemi öğrenmek istiyorsak eğer bakkal aramaya gerek kalmayacak elimizin altında ne varsa telefon,bilgisayar,tablet bunları açıp rahatlıkla takip edebileceğiz. Bugün yaşanan bir olayı yarın gazeteden değil haber sitelerinin internet adresine girerek rahatlıkla okuyup gündemden haberdar olabileceğiz.


3.KİŞİSEL WEB SİTELERİ
Kişisel web siteleri artık hızla artıyor insanlar sosyal paylaşım sitelerinin kendilerinin özgürlüklerini kısıtladığını düşündüğü için söylemek istediklerini ya da paylaşmak istediği şeyleri tam anlamıyla sosyal paylaşım sitelerinde gerçekleştiremediğinden sesini daha gür çıkarabileceği kişisel web sitelerini oluşturmaya başlıyorlar. Kendimden örnek verecek olursam eğer facebook yada twitter da bu tarz yazıları paylaşamazdım paylaşmama elverişli bir ortam yoktu fakat kendi web sitemi oluşturduktan sonra istediğim her şeyi web sitemden rahatlıkla yapabiliyorum birilerinin bana izin verdiği ölçüde değil kendime verdiğim izinle istediğim her şeyi web sitemden rahatlıkla yapabiliyorum.Yorum Gönder